Ubieganie się o miejsce w Domu Studenta z puli niewykorzystanych miejsc

How to apply for a place in a Student’s Dormitory from the pool of free places? ENGLISH VERSION [more…]

Ubieganie się o miejsce w Domu Studenta z puli niewykorzystanych miejsc:

W roku akademickim 2017/2018 ubieganie się o miejsce w akademiku z puli niewykorzystanych miejsc odbywać się będzie po raz pierwszy online za pośrednictwem Rejestracji żetonowej, na tej samej zasadzie co zapisy na przedmioty bądź egzaminy na Uniwersytecie Warszawskim.

W dniu 5 października 2017 roku o godzinie 21:00 zostaną uruchomione zapisy do Domów Studenta Uniwersytetu Warszawskiego. W przypadku ubiegania się o miejsce z puli niewykorzystanych miejsc nie będą brane pod uwagę oświadczenia o dochodach ani dodatkowe preferencje.

O miejsce w Domu Studenta mogą ubiegać się niżej wymienieni studenci Uniwersytetu Warszawskiego, którzy do 5 października 2017 roku nie zakwaterują się w żadnym z akademików:

– wszyscy studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia,

– wszyscy studenci jednolitych studiów magisterskich,

– wszyscy studenci studiów trzeciego stopnia (doktoranci),

– wszyscy studenci Programu MOST,

– wszyscy studenci Kursu przygotowawczego dla cudzoziemców.

Żeton uprawniający do ubiegania się o miejsce w Domu Studenta będzie widoczny w dniu 5 października 2017 roku. Limity miejsc do wszystkich Domów Studenta pojawią się w dniu 5 października 2017 roku najpóźniej o godzinie 20:00.

Ubieganie się o miejsce z puli niewykorzystanych miejsc KROK PO KROKU:

1. Wejdź na stronę Rejestracji żetonowej: https://rejestracja.usos.uw.edu.pl i zaloguj się.
  2. Wejdź w zakładkę „REJESTRACJE” (po lewej stronie).
  3. Otwórz rejestrację „Akademiki – wolne miejsca – 2017”.
  4. Wejdź w nazwę grupy przedmiotów „Skierowania do DS”.
  5. Wybierz jedną z podanych nazw przedmiotów do którego chcesz się zapisać:

– Dom Studenta nr 1 – miejsca żeńskie

– Dom Studenta nr 1 – miejsca męskie

– Dom Studenta nr 2 – miejsca żeńskie

– Dom Studenta nr 2 – miejsca męskie

– itd.

Zapis na niewłaściwy przedmiot (niewłaściwa płeć) będzie w późniejszym czasie odrzucony!!!

1. Wybierz Grupę 1.
  2. Zapisz się do Domu Studenta. Jeżeli tura rejestracji jest aktywna, limit miejsc nie jest wyczerpany to pokaże się
    ikona  Nie jesteś zarejestrowany na zajęcia. Aby się zarejestrować, kliknij w koszyk.
  3. W chwili dokonania rejestracji ikona zamieni się na:  Jesteś zarejestrowany na zajęcia. Aby się wyrejestrować, kliknij w koszyk.
  4. W czasie trwania rejestracji, po zapisie do danego akademika, będzie można się wypisać za pomocą tej samej ikony .

Jeśli rejestracja została pomyślnie dokonana oznacza to, że miejsce zostało przyznane. W następnym dniu roboczym (tj. 6 października 2017 roku) należy zakwaterować się w akademiku, w przeciwnym razie miejsce przepadnie.