kontrola danych w USOS – marzec 2016

kontrola danych w USOS – marzec 2016 Drukuj Drukuj

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 września 2014 r. w sprawie ogólnopolskiego wykazu studentów i ogólnopolskiego wykazu doktorantów, dane do ogólnopolskiego wykazu studentów wprowadza się w następujących terminach:

• do dnia 15 grudnia według stanu na dzień 30 listopada;
  • do dnia 15 marca według stanu na dzień 1 marca.

W związku z powyższym, proszę o wygenerowanie z systemu USOS raportu o błędach/brakach w danych studenckich Państwa jednostki i ich poprawienie (dot. semestru 2015L).

Proszę o przekazanie informacji zwrotnej do Biura Spraw Studenckich UW
o poprawieniu danych na adres mailowy: bsstud@adm.uw.edu.pl w terminie do 29 lutego 2016 r.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w poradniku pt. „Kontrola danych studenckich eksportowanych do systemu POL-on w jednostkach prowadzących studia” dostępnym na stronie: http://bss.uw.edu.pl/pol-on/

Pismo BSS-4414-USOS-01-2016 (pobierz pdf)

Data publikacji: 23 lutego 2016